Szkoła Podstawowa nr 4 im. Nauczycieli Bohaterów Ziemi Kościerskiej

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

28.09.2022r. obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Nauczyciele podczas lekcji czytali uczniom różnego rodzaju teksty.

W ramach obchodów tego niezwykle miłego święta, naszą szkołę odwiedziła pani Katarzyna Krefta - kierownik Pomorskiej Biblioteki Pedagogicznej - Filia w Kościerzynie, która odczytała w jednej z klas fragmenty książki Katarzyny Wasilkowskiej "Już, już!". Opowieść ta porusza wyjątkowo istotne i aktualne zagadnienia dotyczące uzależnienia od gier komputerowych.
Na pewno warto po nią sięgnąć, tym bardziej, że posiadamy ją w zbiorach naszej biblioteki.
Pani Kasia przyniosła uczniom w prezencie niezwykle kolorowe zakładki do książek.
Serdecznie dziękujemy naszej gościni za niespodzianki i odwiedziny. Było nam ogromnie miło spędzić razem to urocze święto.